ПАРАД КВІТІВ !!!!! ГОЛЛАНДСЬКИЙ ЕКСПРЕС + ПРАГА ВІД189 ЄВРО

Замовити тур

МАРШРУТ: КИЇВ – ПРАГА – АМСТЕРДАМ -Парк КВІТІВ КОЙКЕНХОФ * – ЗААНСЕ СХАНС * – Волендам * – ГААГА * – Делфт * – Дрезден – САКСОНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ * – КИЇВ

ДАТИ: 25.03, 21.04, 29.04, 13.05, 27.05, 17.06, 01.07, 22.07, 20.08, 02.09, 23.09, 21.10, 16.12

ВАРТІСТЬ: 189 Є

ТРИВАЛІСТЬ:6 ДНІВ

У  вартість включено:

-розміщення в готелі зі сніданком;
-екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;
-проїзд в комфортабельному автобусі;

На Вас чекає:

Пішохідна екскурсія по Празі: Багатогранна Прага складається з декількох історичних районів, кожен з яких має свою неповторну чарівність. Празький район Старе місто є одним з найзагадковіших і красивих. Саме в Старому Місті будувалися резиденції славнозвісних аристократичних родів, а сьогодні розташовано багато архітектурні та культурні пам’ятки. Під час екскурсії перед Вами відкриється таємниця будівництва Карлова моста – найстарішого і красивого моста Праги, на якому Ви зможете загадати найпотаємніше бажання. У Вас буде можливість познайомитися з комплексом Кліментінум, що належали колись впливовому в Європі чернечому ордену єзуїтів.
Знайомство з Голландією ми почнемо з екскурсії: «СПРАВЖНЯ ГОЛАНДІЯ: ЗААНСЕ – СХАНС І Волендам»: (поїздка з екскурсією 35 євро) тут Ви зможете відчути справжній дух голландських промислів, побачити млини, які ведуть свою історію з сімнадцятого століття. Сільце ЗААНСЕ – СХАНС – рукотворний пам’ятник вітряних млинів. Шість справжніх млинів стоять і функціонують на річці Заан. Ви побачите маслодавільні, де отримують масло з лляного насіння і арахісу. Млин під назвою «Кішка», перемелює природні матеріали для фарб і виготовляє порох. Є млин – лісопильня, а ще одна переробляє гірчичне насіння і виробляє популярну заанську гірчицю. Та багато багато іншого….

Актуально до: 30 Вер 2017
line

ПОВ'ЯЗАНІ ГОТЕЛІ