новый коллаж

Марокко притягує любителів Сходу і європейського сервісу.

Ця країна унікальна тим, що в ній не одна столиця, як у всіх державах світу, а цілих чотири: Марракеш, Фес, Мекнес, Рабат (це місто є офіційною столицею держави). Втім, всі ці столиці – історичні, їх в Марокко також називають Імперськими містами.

Не дивлячись на те, що Марокко – мусульманська країна, для туристів тут продумано все до найдрібніших подробиць. Але, все-таки, у межах моральних та релігійних норм. Втім, це природно, і їдучи в тут чи іншу країну, потрібно вшановувати її традиції. Можна тут і позасмагати на величезних сонячних пляжах і навіть покататися на гірських лижах! Така різноманітність відпочинку лише підтверджує багатогранність країни.

Найпривабливішим для туристів є місто Марракеш. У цьому місті панує така різноманітність людей, культур, чутні сотні мов, що здається, ніби це місто суцільних карнавалів. 

Валюта. Офіційною валютою держави є марокканський дірхам. Обіг іншої валюти на території країни заборонений. Курс марокканського дірхама по відношенню до долара США наступний: 10 MAD = 1.2426 USD.

Віза. Для в’їзду до країни необхідно заздалегідь отримати візу. Максимальний термін, на який видається віза, – 3 місяці.

Ввезення та вивіз іноземної валюти не обмежений, але її обіг на території Королівства заборонений. При вивозі невитраченої валюти необхідно мати банківський сертифікат про обмін.

Кухня. Марокканська кухня увібрала в себе все найкраще зі східної кухні, де в більшості використовуються фрукти і овочі. Традиційні арабські страви – кебаб, кускус, “харіра” – густий суп з нута, “малфуф махши” – марокканські голубці. Окремої уваги заслуговує риба і морепродукти.

Що варто зробити в Марокко:

  • Скупатися в океані. Ідеальне місце для купання – пляжі курортного міста Агадіра.
  • Побачити захід сонця у Сахарі. Пустеля Сахара займає майже всю південно-східну частину Марокко.
  • Покататися на лижах та сноуборді. Розташований в 60 км від Марракеша, гірськолижний курорт Укаймеден є привабливою альтернативою Альпам та іншим європейським курортам. Він розташований в північно-західному регіоні Африки серед Атлаських гір. Унікальність курорту полягає в контрасті: одночасно можна кататися на лижах, а потім купуватися в Атлантичному океані в Агадірі.

 

новый коллаж 2