dominican republic

Державна мова: іспанська
Населення: близько 9,9 млн. чоловік
Телефонний код: 1809
Грошова одиниця: Домініканське песо (DOP), 1 DOP = 100 сентаво, 1 USD ≅ 38,1 DOP, 1 EUR ≅ 54,7 DOP
Віза: віза до 21 день оформляється на кордоні. Потрібен зворотній квиток або бронь готелю та підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.
Вартість «типової» вечері: 35-40 USD
Чайові: ~ 10%
Оренда авто за добу: від 60 USD

Відпочинок в Домінікані – це величні гори, багатокілометрові білосніжні пляжі курортів Домінікани, смарагдові тропічні ліси, різноманітність екзотичних квітів – справжня картина тропічного раю! Відпочинок в Домінікані – це національний колорит з його запальними ритмами, екзотичними шоу та кухнею, в якій сплелися кулінарні традиції індійців, іспанців, французів та африканців.

Домінікана (Домініканська Республіка) знаходиться в східній частині острова Гаїті.

Природа наділила домініканську землю хорошим кліматом. Тут завжди літо. «найхолоднішим» місяцем в році вважається березень. Денна температура в цей період +28-+30 °С. Спека переноситься легко, завдяки морському бризу вона майже не відчувається.

Відпочинок в Домінікані різноманітний. Ви можете весь день просто лежати на пляжі з коктейлем із тропічних фруктів, а після заходу сонця поринути в бурхливе нічне життя острова.

Любителі активного відпочинку в Домінікані зможуть зайнятися віндсерфінгом, дайвінгом, рафтингом, подорожувати на джипах або відправитись на кінні прогулянки вздовж узбережжя.

Клімат Домінікани
Клімат в країні вологий субтропічний. Морські бризи і пасати, що дмуть з північного сходу, пом’якшують жару. Сезон дощів триває з травня по вересень і характеризується частими, але короткими зливами. Також можливі короткочасні зливи в листопаді та грудні. В інший час зберігається суха тепла погода. Самий жаркий місяць – серпень. Середня денна температура коливається від +25 ° C взимку до +33 ° C в літній час. Припливи і відливи незначні.

Готелі Домінікани
Всі готелі Домінікани класифіковані і мають офіційну «зірковість». Як правило, така класифікація відповідає переліку послуг, що надаються готелем. Характерна особливість відпочинку практично у всіх готелях – система «все включено», що передбачає триразове харчування, закуски в будь-який час, будь-які напої місцевого виробництва, прохолодні напої в міні-барі і пляжні «немоторизовані» розваги.

Крім того, в країні багато комфортабельних котеджів, бунгало по 8-16 номерів в кожному. У готельних комплексів – великі зелені території (на них зазвичай ходять міні-поїзда, оскільки йти пішки до басейну або пляжу часом буває досить далеко), є анімація. Всі готелі – не висотні (максимум чотири поверхи), в основному «четвірки» і «п’ятірки». У готелях немає російськомовних співробітників, але у багатьох туроператорів є свої постійні представники.

Кухня

Домініканська гастрономія – це поєднання кольору та смаку; це типова креольська їжа, яка пізнала вплив африканських, європейських і карибських традицій. Креольські страви дуже корисні для здоров’я через велику кількість рослинності. Основними інгредієнтами є: цибуля, суміш різних трав, овочів, спецій, часника, перцю, солі та оцту.

 Що варто відвідати в Домініканській Республіці?

  1. Місто художників Альтос-де-Чавон. Штучно створена середньовічна територія, точна копія іспанського села XV ст.. , місто художників і ремісників. Знаходиться на території курорту Каса-де-Кампо на березі ріки Чавон. Будівництво цього міста почалось в 1976 році і завершилось в 1992 році. Тут знаходиться школа дизайну, церква Св. Станислава, археологічний музей, художня галерея, сувенірні лавки, ремісничі майстерні і амфітеатр, де виступають світові зірки.
  2. Маяк Колумба. Один із символів Домінікани – величезний маяк Фаро-о-Колон або Маяк Колумба. Знаходиться у східній частині Санто-Домінго. Тут працює музей, а в білому мармуровому мавзолеї хороняться залишки великого мореплавця Христофора Колумба. На даху Маяка розташована ціла батарея прожекторів, які направлені в небо. Створений ними стовп світла видно на десятки кілометрів. Ночами на фоні чорного неба світло малює величезний білий хрест – таке видовище залишиться у Вашій пам’яті назавжди.
  3. Колоніальне місто Санто-Домінго. Західна частина – це ділове життя і культурний центр столиці. Тут є район, який зберіг багато будинків у вікторанському стилі. Недалеко від нього можна відвідти Національний театр та музей на площі Культури. Східна частина міста – історична. Маяк Колумба, печери Національного парку приваблюють туристів, дозволяють відчути настрій Старого міста.
  1. Палац Ель Алькасар де Колон. Палац аобудований на високому березі ріки Осама в період з 1510 по 1514 рр. Стіни вибудовані з блоків, витесаних із корала, який за мільйони років спресувався в моноліт. Вийшла велика будівля, в якій нараховується 55 кімнат. Архітектурний стиль – це суміш готики, ренесансу та мудахеру – стилю, який характерний для місцевого мусульманського населення. Зараз в приміщенні палацу знаходиться музей, присвячений історії відкриття острова.
  2. Парк Манаті. Суцвіття тропічних рослин, граціозні фламінго, різнобарвні папуги, хижі каймани, мудрі дельфіни – багатство домініканської природи, представлено в екологічному Парку Манаті. З культурою корінного населення можна ознайомитись в селі племені Таіно. Кожного дня на аренах парку проходять захоплюючі видовища, такі як шоу танцюючих коней, балакунів-попуг і дельфінів – акробатів.

donimicana