япония японія2 jap

Японія — держава у Східній Азії. Розташована на Японському архіпелазі, у північно-західній частині Тихого океану. Складається з 47 адміністративних одиниць — префектур. Столиця — Токіо. Одна з найбільш технологічно розвинутих країн світу.

Подорож до Японії стане переміщенням в інший світ: загадковий, яскравий і естетичний — незалежно від того, де знаходитися: серед хмарочосів, квітучих сакур в саду або в старовинному храмі. Потужні культурні традиції, правильна їжа, парад технологічних новинок, релакс на гарячих джерелах, доброзичливість місцевого населення дозволять доторкнутися до справжньої Японії. Дітей тут чекають безліч розваг і відкриттів.Японія — дивна, не схожа ні на одну країну світу, обігнавши своїми технологіями весь світ країна приваблива для кожного туриста. Ось тільки не кожен може собі дозволити дороге подорож. Ну а тих, хто відправляється в далеке мандрівка, Країна Висхідного сонця приголомшує своєю культурою, традиціями, кухнею, архітектурою і природою.

Оскільки Японський архіпелаг сильно витягнутий з півночі на південь, клімат на різних островах помітно відрізняється. В основному клімат Японії м’який і досить вологий. Клімат самого північного островах — Хоккайдо — найбільш суворий. Навесні з-за частих туманів повітря на сході острова прогрівається повільно — лише в кінці квітня заморозки припиняються. Влітку тут досить тепло. На Хонсю, Сікоку, півночі Кюсю, які знаходяться в субтропічних широтах, клімат більш м’який. Весна настає досить швидко, і вже в кінці березня — на початку квітня зацвітає сакура. На початку літа в японських субтропіках настає так званий період «сливових дощів», коли мусон приносить на острови рясні і тривалі дощі. До кінця вересня припиняються зливи і спека спадає. На більшій частині островів Рюкю панує тропічний клімат. В Японії можна їздити цілий рік, але кращий час — весна і осінь.

Подорож до Японії стане переміщенням в інший світ: загадковий, яскравий і естетичний — незалежно від того, де знаходитися: серед хмарочосів, квітучих сакур в саду або в старовинному храмі. Потужні культурні традиції, правильна їжа, парад технологічних новинок, релакс на гарячих джерелах, доброзичливість місцевого населення дозволять доторкнутися до справжньої Японії. Дітей тут чекають безліч розваг і відкриттів.

Японія — дивна, не схожа ні на одну країну світу, обігнавши своїми технологіями весь світ країна приваблива для кожного туриста. Ось тільки не кожен може собі дозволити дороге подорож. Ну а тих, хто відправляється в далеке мандрівка, Країна Висхідного сонця приголомшує своєю культурою, традиціями, кухнею, архітектурою і природою.

Що відвідати в Японії?

Поїздки в Токіо, Йокогами, Нару, стародавні столиці Японії Камакуру і Кіото; Хаконэ — район курортів з гарячими джерелами; Національний парк Нікко; замок Osaka; сходження на гору Фудзі; перлинні ферми; екскурсія на завод Toyota.

Памятки Японії

Меморіал світу в Хіросімі. Цей пам’ятник можна віднести до трагічних пам’яток Японії. Меморіал стоїть в пам’ять про тих, чиї життя забрала атомна бомба, скинута на Хіросіму 6 серпня 1945. Розташований в парку меморіал Купол Гембаку – це єдина будівля, що залишився уцілілим після вибуху. Це суворе нагадування про світ у війні, про важливість людських життів і про безневинні жертви.

Мавпячий парк Джігокудані.Парк Джігокудані відомий своїми гарячими областями. Назва Джігокудані дослівно означає: «Долина Ада». Ця назва було закріплено за парком через пари і киплячої води, яка струмує з мерзлої землі, оточеної крутими скелями і холодними лісами. Парк славиться також великий популяцією диких японських макак , які відправляються в долину взимку, коли сніг покриває парк. Мавпи спускаються з стрімких скель і з лісу, щоб погрітися біля теплих джерел, але ввечері повертаються назад. Подивитися на це збираються тисячі туристів.

Кіемідзу-дера.Кіемідзу-дера – буддійський храм розташований у Східному Кіото, був заснований в 778 році. Храм знаходиться в повній гармонії з природою. Під час будівництва храму не було використано жодного цвяха. Неподалік розташовані красиві водоспади, які впадають в глибокі річки, в які з висоти іноді стрибають місцеві жителі (виживаність 85.4%). Гості можуть насолоджуватися святинями і талісманами, не ризикуючи своїм життям.

Замок Хімедзі.Замок Хімедзі вважається кращим існуючим прикладом японської архітектури замків і найбільш відвідуваною архітектурною пам’яткою Японії. Він був укріплений від ворогів в епоху феодалізму, багато разів добудовувався і реконструювався протягом різних століть, тому відображає різні періоди дизайну. Цей замок пережив бомбардування Другої світової війни.

Великий Будда Камакура.Великий Будда Камакура – колосальний пам’ятник культури. Бронзовий Будда становить 13 метрів у висоту і важить 93 тонни. Статуя датується 1252 роком. Спочатку вона розміщувалася в невеликому дерев’яному храмі Великого Будди, але зараз стоїть на відкритому майданчику, так як початкове місце розміщення було змито цунамі 15 століття.

Храм Тодайдзі.Храм Тодайдзі є справжнім інженерним подвигом. Це не тільки найбільше дерев’яна будівля в світі, цей храм також є домом для найбільшої бронзової статуї Будди в світі. Входить до числа найвідоміших храмів Азії .

Токійська вежа.Токійська вежа є свідченням розвитку технологій в сучасному житті. Токійська вежа сконструйована за аналогом Ейфелевої вежі . Відвідувачі можуть піднятися на вежу й побачити панорамний вид Токіо і прилеглих районів, а також відвідати магазини та ресторани. Це одна із самих сучасних пам’яток Японії.

Імператорський палац в Токіо.Імператорський палац в Токіо функціонує як центр управління і музей для демонстрації японського мистецтва та історії. Палац розташований на руїнах старого замку, який був знищений в результаті пожежі. Новий палац оточений традиційними японськими садами і має багато залів для прийому гостей.

Гора Фудзі.Гора Фудзі є найвищою горою в Японії її висота становить 3776 метрів. Виключно симетричний конус вулкана є добре відомим символом Японії, його часто зображують на картинах, або фотографують. Кожен рік на Фудзі піднімаються 200.000 осіб. Підйом може зайняти від трьох до восьми годин, а спуск може зайняти від двох до п’яти годин.

Золотий павільйон.Kinkaku-дзі або Храм Золотого павільйону є найпопулярнішою туристичною визначною пам’яткою в Японії та Кіото. Павільйон був побудований в кінці 14 століття. На жаль, павільйон був спалений в 1950 році молодим монахом, який зійшов з розуму. П’ять років опісля він був відновлений, як точна копія оригіналу. Павільйон покритий сухозлітним золотом і дуже красиво відбивається в ставку.