австрия1   Затишна і гостинна країна, яка приваблює різноманітністю відпочинку, прекрасними пейзажами і відмінною екологією. Багата історія, добре збережені пам’ятки та історичні об’єкти в поєднанні з великим вибором спортивних курортів і сучасної готельною базою роблять Австрію ідеальної як для сімейного відпочинку, так і для відпочинку великою молодіжної компанією. А Різдвяні канікули в Зальцбурзі чи Відні стануть незабутньою пригодою!
Навіщо їхати
Відпочинок в Австрії – це традиційно відмінне поєднання вартості та якості послуг. Велику частину території країни займають Альпійські гори, щорічно привертають сюди близько 25 мільйонів туристів. Гірськолижні курорти, розкидані по всій країні, підкорюють високою якістю сервісу і різноманітністю трас, а апрескі радує різноманіттям і жвавістю.

австрия2
Втім, гірськолижний відпочинок – це далеко не все, чим може зацікавити Австрія своїх гостей. Незабутні вулички Відня, мальовничі озера Зальцкаммергута, мінеральні джерела Карінтії – в кожному куточку країни можна знайти щось особливе, неповторне і цікаве.

Коли їхати
В Австрії помірний клімат з м’якою зимою і приємним влітку. Навіть в найхолодніший місяць – січень – температура в долинах не опускається нижче -2 ° С, а в гірських районах мінімум становить -14 ° С. Протягом всієї зими часто і рясно випадає сніг, що забезпечує високу якість гірськолижних трас протягом усього сезону. Літо охоплює період з початку червня до середини вересня і традиційно радує температурою близько + 25 ° С.

Готелі
Готелі, розташовані в містечках, цікавих для екскурсій і культурного туризму, практично нічим не відрізняється від стандартних європейських готелів. Готельна база гірськолижних ж курортів вражає своєю різноманітністю – від великих комплексів з обширною інфраструктурою до одиночних шале і вілл, що пропонують розміщення пар і невеликих компаній. Більшість готелів, розташованих на озерах, належать сім’ям, тому тут завжди затишно і панує гостинна атмосфера.

Чим зайнятися
З листопада по квітень у розпалі гірськолижний сезон – відмінна інфраструктура кращих австрійських курортів і широкий вибір трас різної складності залучають сюди величезну кількість спортсменів всіх рівнів підготовки. Села, розташовані в курортних районах, пов’язані мережею підйомників, а курорти і міста Австрії – розвиненою мережею залізниць і автобусних маршрутів, так що пересуватися по країні і змінювати спрямованість відпочинку можна легко і з задоволенням.
Крім гірськолижного відпочинку Австрія безумовно цікава своїми екскурсійними напрямками: витончена архітектура Зальцбурга і Відня полонить і захоплює, численні замки, палаци і музеї запрошують до занурення в історію і чарівну атмосферу середньовічної Європи.
У літню пору популярний напрямок відпочинку – озера Карінтії, відомі своєю кришталево чистою, придатною для пиття водою і чудовим станом екології. У озерних готелях зупиняються ті, хто віддає перевагу спокійному споглядальному відпочинку.

Австрия-Озеро-Лес австрия3

кухня
Австрія – рай для любителів смачно поїсти. Цікаві рецепти і різноманітність м’ясних страв роблять австрійську кухню дуже популярною і улюбленою не тільки в країні, але і за її межами. Шніцель з телятини в сухарях по-віденськи – це один із символів австрійської кухні, поряд з яблучний штруделем і тортом Захер. Кава купця, айншпеннер або меланж порадують гурманів, а національний напій яга ти (ягерті) або «чай мисливця», що містить крім чайної основи також шнапс і чорний перець, зігріє після довгого дня на схилах.

австрия4