Болг2

Болгарія – це дуже красива і гостинна країна зі спорідненою культурою, великою кількістю пам’яток і комфортним кліматом. Чисті піщані пляжі Чорного моря, стародавні міста з багатою історією і, порівняно, низькі ціни на відпочинок приваблюють сюди тисячі туристів вже багато років. Останнім часом сервіс в готелях, як і сама курортна інфраструктура, наблизилися до європейських стандартів.
Навіщо їхати в Болгарію
Відпочинок в Болгарії відмінно підійде для сімей з дітьми, завдяки цілющому м’якому клімату, якісному харчуванню, дрібнопіщаний пляжам, достатку зелені і розвиненій інфраструктурі. Дитячі парки атракціонів, міні-потяги для пересування по курорті, водні дитячі гірки, дитячі дискотеки, водний картинг, а також багата культурна програма: міжнародні дитячі фестивалі та конкурси проводяться протягом усього сезону.
Другим за популярністю є оздоровчий відпочинок. Більшість туристів, які відвідали Болгарію проходять хоча б один курс бальнеолікування. Це і таласотерапія, антистрес, косметика, антицелюлітна програма, лікувальна дитяча програма та багато іншого.
Крім того, Болгарія відмінно підійде для молодіжного відпочинку, так як тут є величезна кількість розваг в курортних центрах, нічних барів і дискотек в поєднанні з багатою культурною програмою і великою кількістю пам’яток.

болг3
Взимку в Болгарії відкрито кілька великих гірськолижних курортів, які славляться досить високим рівнем сервісу і ціновою доступністю.

болг7

Коли їхати в Болгарію
Туристичний сезон починається в Болгарії з кінця травня, однак вода в морі добре прогрівається тільки в середині червня. Завершується сезон в середині жовтня. Середня температура повітря в травні + 20 ° С, в червні і вересні + 25 ° С, в липні і серпні + 26-28 ° С. Сильна спека – рідкісний виняток, завдяки освіжаючому морському бризу.

болг6

Готелі Болгарії
Вибір готелів в Болгарії досить широкий. Це і зовсім недорогі 3 * готелі, і котеджі, і готелі «нового покоління», які мають повне право називатися 4 * готелями. Батьки з зовсім маленькими дітьми часто вибирають тури в Болгарію з розміщенням в котеджах, в яких є обладнана кухня. Яку б категорію готелів Ви б не вибрали, більшість готелів в Болгарії потопають у зелені, а розваги починаються прямо на пляжах.
Куди вийти в Болгарії
Практично в кожному великому курорті Болгарії є, прогулянкові вулиці або набережні з безліччю магазинчиків кафе і ресторанів. Вечорами тут завжди людно, місцями проходять цікаві розважальні шоу або вуличні вистави, працюють атракціони. Багата екскурсійна програма може істотно доповнити Ваші враження від відпочинку. Крім того, всі завжди можете відвідати великі міста, такі як Варна і Бургас і ближче познайомитися з звичайним життям цієї країни. Болгарія поки ще залишається відмінним місцем для шопінгу, так як ціни в магазинах істотно дешевше європейських, хоча останнім часом все більше до них наближаються.

Кухня в Болгарії
Болгарська кухня заслуговує на особливу увагу. Вона має багато спільного з кухнями інших балканських країн і Туреччини: гострі приправи, велика кількість овочів, пікантний смак. Ціни в Болгарії на їжу і вино невисокі (стакан болгарського пива – 80 центів, келих місцевого вина – трохи більше 1 $, порція шопського салату – 1.5 $, гаряче блюдо коштує, в середньому, 4 $). Особливо славляться таверни в народному стилі, які називаються “механа” – в них подаються виключно національні страви. Туристи давно оцінили переваги болгарської кухні. Це смачна, ароматна і різноманітна кухня, яка задовольняє будь-який смак. Одним з найдавніших і шанованих ремесел болгарського народу є виноробство. Вперше винороби з’явилися на болгарських землях багато тисяч років тому, і з тих пір болгарський народ успадкували цю майстерність. Багатий і різноманітний вибір білих вин: тамянка, димят, ракацителлі, рислінг, шардоне, а також червоних: памід, Гимза, мавруд, мелнишко каберне. Болгари придумали і “ракію” (сливове бренді).

болг5 болг4