Топ-5 мальовничих місць України, які варто відвідати навесні

Весна – найкращий час для відпочинку. У цю пору року вже не холодно, але ще й не сильно спекотно, а значить саме час для того, щоб відправитися в подорож. Пропонуємо вам вибрати одне з мальовничих місць в Україні, а краще спробувати побувати у всіх з них.

Долина нарцисів

Помилуватися цвітінням нарцисів можна в першій половині травня. Щоб побачити цю красу й відчути прекрасний аромат вирушайте в Закарпаття, а точніше – в урочище Кіреші поблизу міста Хуст.

108

Цвітіння Сакури

Ужгород – гарне місто в будь-який час року, але навесні воно набуває особливого шарму. У цю пору року місто просто потопає в пелюстках сакури. А який запах! До речі, це ідеальне місце для весільної церемонії.

sakurab

Дунайський біосферний заповідник

У місті Вилкове, в Одеській області знаходиться унікальний заповідник. У березні, поки в інших містах України ще холодно, а іноді й випадає сніг, у Вилково починають цвісти сади й повертаються птахи, в тому числі й пелікани. До речі, Вилкове ще називають “українською Венецією”. Чи так це дізнайтеся самі, відвідавши заповідник.

zapovidnik-dunaiskiy

Водоспад Шипіт

Побачити водоспад можна вже в перший весняний місяць, коли на схилах Гемби тануть сніги. Шипіт – один з найкрасивіших і найбільш повноводних водоспадів Закарпаття, який знаходиться в горах на околиці села Пилипець.

Âîäîïàä Øèïîò
Âîäîïàä Øèïîò

Асканія-Нова

Не пропустіть шанс побачити красу українського степу, який цвіте тільки навесні. Не обмежуйтеся тільки пішохідною екскурсією по зоопарку та дендропарку, а вирушайте на машині в степ, де пасуться стада рідкісних копитних тварин.

askaniy-nova1 lilaAskania09

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *