Вся правда про ” гарячі” тури

скачанные файлы (3)

         На сьогоднішній день-відпочинок за кордоном дуже популярне та модне вирішення питання де провести відпустку. Зараз важко здивувати когось географією своїх подорожей,а от ціною на них-можна не тільки здивувати,а й шокувати. Мова піде про так звані “гарячі “тури. Ми постараємося розвіяти всі міфи пов”язані з турами такого типу.

  •           Міф перший- якщо путівка дешевша, то вона гірша ,або є певний прихований недостаток.

Гарячі тури – це тури, які не плануються заздалегіть туроператором, а виникають в результаті певних ринкових ситуацій. Наприклад, якщо протягом сезону путівки з будь-якої причини не розкуповуються, ціна на них починає знижуватися. Це логічно, тому, що сам туроператор починає зменшувати ціну на тур, і навіть пропонувати його нижче собівартості, щобне зазнати ще більших збитків. Такі ситуації виникають або коли відбувається сезонне зниження туристичної активності, або коли будь-хто з клієнтів турфірми відмовився від купленого раніше туру, або коли за 1-2 дні до початку туру залишається багато нерозпроданих путівок, а чартер вже сплачений.

  •         Міф другтй-якщо тур «гарячий», то у ньому відсутні якісь послуги. “Палаюча путівка” – не означає “неякісна”. Всі умови, які пропонуються в звичайних турах, залишаються беззмінними.

Купивши “Гарячий тур” ви отримуєте реальну можливість заощадити ,при цьому одержати якісний відпочинок. Єдине ,до чого треба бути готовим- – це необхідність заздалегідь зібрати всі документи, гроші та речі для майбутньої подорожі і буквально “жити на валізах” до моменту купівлі туру. А після покупки, можливо, у Вас буде всього кілька годин, щоб приїхати в аеропорт для реєстрації на рейс.

Кожен сезон вносить свої корективи у розклад гарячих путівок. Наприклад, восени, найбільш популярні пропозиції на відпочинок у Єгипті та тури в Таїланд. Рекомендуємо звертати увагу на інформаційні банери на головних сторінках сайтів туроператорів. На них Ви можете побачити всі найцікавіші пропозиції щодо”гарячих” турів поточного сезону.

pmfEiKL519Q 1356583489_wmt2b7pujs4 images (8)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *