Хорватія

хорватія

«У цю країну  тільки перший раз можна потрапити випадково, а кожен наступний раз вона буде притягувати Вас своєю красою, багатоликістю та гостинністю» – стверджують хорвати, описуючи свою країну.

Хорватія дедалі частіше підкорює серця туристів. Воно й не дивно: вражаюча природа, чисте море, смачна кухня як магніт приваблюють мандрівників з усього світу.

Якщо Ви вже були у Хорватії, то могли в цьому переконатися. Якщо ж Ви ніколи не відпочивали у цій країні, і обдумуєте чи варто проводити тут дорогоцінні дні свого відпочинку, ми спробуємо переконати Вас, що це того вартує. Отож, чому ж мільйони туристів щороку обирають для свого відпочинку Хорватію ?

  • По-перше визначні пам’ятки Хорватії:

Амфітеатр у Пулі

Амфітеатр – візитна картка міста Пула, зображений мало не на кожній листівці та є головною принадою старого міста. Найкрасивіша визначна пам’ятка Хорватії  чудово збереглася й  до наших днів,не  зважаючи на те, що збудована у І ст. н.е.

амфітеатр у пулі

 

Бріонські острови

Бріонські острови – це 12 маленьких та два великих острови – Великі Бріони та Малі Бріони. З 1983 року ця група островів є Національним парком Хорватії. Крім шалено красивої природи, тут можна побачити чимало визначних пам’яток.

Прогуляйтеся до руїн вілли, що була збудована у І ст. н. е., відвідайте церкву Святого Жермена й музей Тіто, а якщо займетеся дайвінгом, то біля берегів можна побачити затоплений венеціанський флот.

бріонські ови

 

Плітвіцькі озера

У центрі країни розташувався Хорватський національний парк, або національний парк Плітвіцькі озера. Навіть туристи, які нічого не знають про Хорватію, хоча б раз у житті чули про нього.

16 великих та безліч маленьких озер сформувала річка Корана, що протікала крізь вапняк, створюючи природні дамби. Територія парку величезна – близько 30 тисяч гектарів.

Крім того, тут є унікальний буковий та хвойний ліси, більше сотні водоспадів. У парку можете зустріти також рідкісні рослини, понад 120 видів птахів.

плітвіцькі озера хорватія озера

 

 

 

 

 

 

  •  По-друге – Кліматичні умови країни різноманітні. У північній Хорватія – континентальний клімат, центральній – гірський і пів-гірський, а на узбережжі – унікальний середземноморський клімат.  Середня температура моря в літній період – 25°-27°, повітря – 30°-31°.
  • По-третє – Хорватію прийнято вважати однією з найбільш екологічно чистих країн світу, у  її водній акваторії розташовується безліч островів, з яких  країні належать 1145, з них заселені людьми – 47, а 651 острів має статус незаселених.
  • По-четверте – кухня Хорватії. Вона дуже різноманітна. Виділяють кухню центральних районів Хорватії, на становлення якої великий вплив зробили слов’янська, угорська, віденська та турецька кухні, і прибережну кухню Хорватії, у якій сильний вплив грецької, італійської та французької кухонь. Велика кількість страв з морепродуктів, порадує найвибагливішого гурмана.
  • По-п’яте – тут Ви спокійно обійдетеся без знання іноземних мов. Так як хорватська мова входить у слов’янську групу мов і дуже схожа на українську.

Хорватія – країна незвичайна, в ній гармонійно поєднюються елементи старовинної архітектури прибережних містечок, цілюща атмосфера Адріатики та хвойних лісів , що простягаються прямо по узбережжю.

Подорожуйте з “Море турів” та здійснюйте свої мрії! 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *